Urlop w Krynicy Morskiej

Krynica Morska to modna miejscowość wypoczynkowa, a zarazem znane uzdrowisko idealne na urlop wypoczynkowy. Usytuowana jest na Mierzei Wiślanej, pomiędzy Morzem Bałtyckim a Zalewem Wiślanym. Urlop w Krynicy Morskiej to świetny pomysł dla osób szukających ciekawego miejsca z pięknymi plażami i spokojnym kąpieliskiem, oferującego jednak coś więcej niż tylko plażowanie. Odnajdą się tu zarówno rodziny z dziećmi, ludzie starsi, jak i grupy młodych ludzi.

Miasto ma bardzo dobre położenie, może więc być bazą wypadową do zwiedzania. Niedaleko znajduje się Elbląg, Gdańsk, czy też Sopot. Cała Mierzeja Wiślana to zaś rezerwat przyrody, w którym oglądać można rzadkie okazy kormoranów i czapli siwych. Jest to świetne miejsce na letnie spacery, zarówno dla osób starszych, jak i dzieci. Wakacje w Krynicy Morskiej nie będą nudne dzięki wielu imprezą i wydarzeniom kulturalnym odbywającym się w mieści i okolicach.Na wczasowiczów czeka wiele wygodnych miejsc zakwaterowania, w domkach lub większych willach wakacyjnych, usytuowanych blisko plaży, w spokojnej okolicy bądź w centrum.

Sezon wakacyjny zaczyna się tam w czerwcu, a kończy we wrześniu. Wtedy też można liczyć na najlepszą pogodę. Jednak warto przyjechać już w maju, kiedy zaczyna robić się ciepło, a nie ma jeszcze tłumów turystów lub w październiku, aby złapać ostatnie promienie słońca.

Dodaj komentarz